Yükleme probleminiz mi var? Veritabanı size problem mi çıkarıyor? Yazılımın nasıl kullanılacağına ilişkin bir sorunuz mu var? Aşağıda yardım bulabileceğiniz kaynaklarda bir çok sorunuzun ve sorununuzun cevabını bulabilirsiniz. Eğer eklenti ve temalar ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, sayfanın üstünde bulunan bağlantılardaki ilgili alanlara giriş yaparak çözüm bulabilirsiniz.

phpBB3 makaleleri

phpBB3 makaleleri, takım ve kullanıcıların gönderdikleri ve bir dizi destek konusunu, kod ve geliştirme örneklerini barındıran yazıları içermektedir. Sizi kendi içeriğinizi de eklemeniz için cesaretlendirmek isteriz.

Yardım ve destek forumları

Eğer sorunuzun cevabını kaynaklarımızda bulamadıysanız, bu defa forumlarımıza sıra gelmiş demektir. Lütfen, soru sormadan önce arama özelliğimizi kullanın ve bölüm kurallarına uyun.


phpBB3 başlangıç rehberi

Eğer phpBB3 aleminde yeni iseniz, phpBB3 ile ilgili başlangıç bilgilerinin toplandığı bu konuya göz atmanız faydalı olacaktır. Konu aynı zamanda site kullanımı ile ilgili bilgiler de içerir.

Hata mesajları ve çözüm yolları

Kullanıcıların bildirdiği ve bizim tespit ettiğimiz genel hataları bu bölüm altında toplamaktayız. Eğer bir hata mesajı alıyorsanız panoda arama yaptıktan sonra bakmanız gereken ilk bölümdür.


cron