Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

phpBB3 dönüstürmede hata mesaji!

phpBB3 dönüstürmede hata mesaji!

İleti noteviz 07 Arl 2007 00:12

phpBB3 sürümü: RC8
Dil paketini indirdiğiniz adres: phpbbturkiye.net
Temalar: prosilver, subsilver2
Eklentiler: Gizli Mesaj (HIDE)

Soru/hata tanımlamaları:

Dönüstürme yaparken sayfanin üst bölümünde bu hata cikiyor, ama alt tarafta dönüstürmeye devam ediyor...

Kod: Tümünü seç
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /install/install_convert.php on line 1423: sprintf() [function.sprintf]: Too few arguments
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /install/index.php on line 437: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2921)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /install/index.php on line 438: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2921)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /install/index.php on line 439: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2921)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /install/index.php on line 440: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:2921)
noteviz
kullanıcı
kullanıcı

HTML: İyi
CSS: Başlangıç
PHP: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB3

Re: phpBB3 dönüstürmede hata mesaji!

İleti noteviz 07 Arl 2007 16:48

sorunu arastirdim ve hatayi buldum, sanirim bu hata phpbbturkiye yetkililerini yakindan ilgilendirecek.

phpbbturkiye.net'in türkce dil paketinde bi sorun olabilir, phpbb.com dan indirdim türkce dil paketini ve bu hata gelmedi, acikcasi burdan cevap gelmeyince orayada baslik acmistim ve ordaki tercümandan söyle bir cevap aldim:

ameeck yazdı:You are probably using an outdated language pack with the conversion. Upload the version that is meant for RC8.

If the language pack is not available find the line beginning with 'STEP_PERCENT_COMPLETED' in language/lang/install.php and delete everything between </strong> and ',.
The line should look like this in the end:
'STEP_PERCENT_COMPLETED'   => 'Step <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong>',

burdaki pakette bi sorun olabilir dememin nedeni, ben zaten RC8'e uyumlu paketi indirmistim ;)
noteviz
kullanıcı
kullanıcı

İleti ALEXIS 07 Arl 2007 20:11

Tercüme de 1 adet fazla yüzde işareti konulmuş, b asitçe şu şekilde değiştirebilirsiniz:

'STEP_PERCENT_COMPLETED'    => 'Adım <strong>%d</strong>, toplam <strong>%d</strong> adım.',

Dil dosyalarımız RC8 uyumludur, yani RC8'e güncellenmiştir, ancak bu hata olmadığı/olamayacağı anlamına gelmez.

Konuyu dil dosyası hatalarına taşıyacağım.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti noteviz 08 Arl 2007 00:55

tabiki hata olamayacagi anlamina gelmez, ayrica size yardimim dokunduysa ne mutlu bana, cünkü sizin türkce paketini digerinden daha fazla begendim...

sagolun...
noteviz
kullanıcı
kullanıcı

Hata Raporları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir