Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Yönetim Paneli giriş sayfasındaki açıklama

Yönetim Paneli giriş sayfasındaki açıklama

İleti yaso_19 27 Eyl 2007 04:21

Paket sürümü: RC5 ile beraber gelen sürüm
Hatalar:
  • Yönetim paneli girişteki açıklama

Açıklamalar:

Pano çözümünüz için phpBB’yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sayfa panonuz için çeşitli istatistikleri kolayca izleyebilirsiniz. Bu sayfanın sol taraftaki bağlantılar panonuzu tecrübenize göre her yönüyle yönetmenizi sağlar. Her sayfada, araçları nasıl kullanacağınıza dair bilgiler içerecektir. Anlamadığınız her ayar, öğrenmek istediğiniz herşey için phpBB Türkiye sitemizden yardım isteyebilirsiniz.

yazısı;
Pano çözümünüz için phpBB’yi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Bu sayfada panonuz için çeşitli istatistikleri kolayca izleyebilirsiniz. Bu sayfanın sol tarafındaki bağlantılar, panonuzu tecrübenize göre her yönüyle yönetmenizi sağlar. Bu kısım, her sayfada araçları nasıl kullanacağınıza dair bilgiler içerecektir. Anlamadığınız her ayar, öğrenmek istediğiniz herşey için phpBB Türkiye sitemizden yardım isteyebilirsiniz.

olarak değiştirilirse sanırım daha mantıklı ve anlaşılır olur..
bakma imkanım olmadığı için hangi dosyada bulunduğuna bakamadm. hata daha önceden bulunup giderildiyse kusura bakmayın.
yaso_19
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
HTML: İyi
CSS: Orta
PHP: İyi
phpBB3: Orta
Sürüm: PhpBB3 Gold 3.0.4

Re: Yönetim Paneli giriş sayfasındaki açıklama

İleti ALEXIS 27 Eyl 2007 06:27

Bu kısmı düzelmişiz, sadece şunu yaptım:

Kod: Tümünü seç
Bu sayfa -> Bu sayfada

Bu değişiklik CVS de şu an çevrimiçi, "günlük CVS sürüm" ise yarın sabah çevrimiçi olacaktır.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Hata Raporları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir