Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

[3.0.7] List top topic [1.0.1]

Re: [3.0.7] List top topic [1.0.1]

İleti DonkanShinigami 27 Haz 2011 14:04

Rhaumel yazdı:
Rhaumel yazdı:
ALEXIS yazdı:jquery-ui-1.7.2.custom.min.js

Sıfırdan bir custom ui oluşturup sadece core ile tablar seçilebilir, 189 kb lık jquery ui yüklemek sırf tab için bence çok gereksiz.

Sayın Alexis bunu yapmamızda yardımcı olurmusunuz lütfen? Sitemde tek ağar mod bu.Tüm sayfanın ağarığı bu modda.Biraz daha açıklarsanız yapmaya çalışıcam hemen.
Teşekkürler

Bir arkadaş yardımcı olsada Sayın Alexis in söylediği kendi ayarladığımız renkler sanırım bu bahsettiği core ve tablar onları gösterse diğer kısımları silsek de forumlarımız hızlansa.Yokmu hayır sahibi?

uncompressed moddan ayıklamayı deniyeyim bakalım bir :D
DonkanShinigami
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Fırat Akandere
HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB3 3.0.8

İleti Rhaumel 29 Haz 2011 16:48

Sayın DonkanShinigami

İnanın taktım bu konuya.Neden? O kadar test sitesine baktım bu 2 css 2 js dosyası sitemde ki tek büyük boyuttaki dosyalar. Sayın Alexis in söylediği gibi 4 tane renk kullanılıyor ama yanında bir sürü png ve kod var.Yani anlamış değilim.Yabancı sitelerede baktım adamalar bu sitelerinde ki hız konularını çok kolay aşıyorlar.Biz direk mod u kurup öyle kalıyoruz.Bu ülkenin tüm phpbb siteleri hızlı olsa inanın sevinicem herkes adınada.Çok sağ olun tekrar sabırsızlıkla bekliyorum.Umarım sonunda bu mod ile birlikte toplu bir halde hazırlanan sunulur da herkes sorun yaşamadan daha kaliteli bir imkana kavuşur.Teşekkürler
Rhaumel
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB 3.0.10

İleti Rhaumel 29 Ağu 2011 20:01

Sayın alemburda ve sayın CaSPeRs, önceki mesajlarda bahsettiğiniz hatayı bende yaşıyorum.
Nedeni config.php dosyasında debug önündeki yatık çizgileri kaldırdım bir nedenden dolayı.Çözdüm yazmışsınız fakat nasıl olacağını yazmamışsınız.Rİca etsem yardımcı olurmusunuz? Teşekkürler

Hata aynı.utf-8 dil dosyası fakat yinede hata veriyor.

Hata:
Kod: Tümünü seç
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/top_list_topic.php on line 83: Undefined index: 0
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4745: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4746: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4747: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/functions.php on line 4748: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3826)
Rhaumel
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB 3.0.10

Önceki

Eklenti Tanıtımları, Duyurular, Güncellemeler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir