Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

anasayfada sonkonular ve konu iconları

Re: anasayfada sonkonular ve konu iconları

İleti doctoralone 31 Arl 2009 20:18

kaptangula yazdı:Arkadaşlar en azından çalışıyormu çalışmıyormu diye bir yorum yaparsanız sevinirim duruma göre günçellemeye devam edeceğim ama bende sorun yok.

örnek sitemiz.
http://www.kirintikoyu.net

[konudışı]Temanın kime ait olduğunu göremedim, tema imzasını silmişsiniz sanırım[/konudışı]

[cevaptahmini]temayı baya değiştirdim eskisinden baya farklı oldu o yüzden sildim imzayı[/cevaptahmini]
doctoralone
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Orta
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.8

İleti kaptangula 01 Oca 2010 11:09

Bu temanın kime ayit olup olmaması çok önemlimi kardeşim.siz boşverin temayı konumuza dönelim konuyla ilgili bir sorunun varsa yaz .
kaptangula
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İsim: kaptangula
HTML: İyi
CSS: İyi
PHP: Orta
phpBB3: İyi
Sürüm: phpBB 3.0.7

İleti doctoralone 01 Oca 2010 11:11

kaptangula yazdı:Bu temanın kime ayit olup olmaması çok önemlimi kardeşim.siz boşverin temayı konumuza dönelim konuyla ilgili bir sorunun varsa yaz .

cevap vermiycem bu mesaja. sadece ilerde mesajını düzenlersen söylediğin bulunsun diye alıntıladım ;)
doctoralone
kullanıcı
kullanıcı

phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.8

İleti kaptangula 01 Oca 2010 11:15

Bu tema Akansuya ayit eğer sende istersin buyur.

http://www.foruz.org/phpbb3styles.php
kaptangula
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İleti ceyhansuyu 10 Haz 2010 11:31

kaptangula yazdı:Yetkili arkadaşlardan ricam modu yenileyebilirlermi ben modu 3.0.6 versiyonuna göre güncelledim güle güle kullanınız.

Hocam dünden beri last topic icon için debelenip duruyordum. İşin rast gitsin sonunda başardım. Sırf sana ve yardımcı olan arkadaşlara teşekkür etmek için üye oldum. Sağolun.
ceyhansuyu
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Çok iyi
Sürüm: en son :)

İleti muiketi 10 Haz 2010 14:04

ikili tartışmalar için FORUMLARDA İKİLİ TARTIŞMA NASIL yönergesi..

1- özel mesaj yoluyla tartışılabilir..
2- özel mesaj ile e-posta adresleri alınıp e-posta kanalıyla tartışılabilir..

-------------------------------------------------------------------------------
SÖZÜN MECLİS DIŞINDA OLAN KISMI:

[ç]alıntı durumları için yasal yaptırım kullanılabilir.. bu sitemizin konusu dışındadır..
çünkü bu siteden [ç]alıntı yapılıp sağda solda sanki kendine aitmiş gibi yayım yapanlar da gördük.. onlarca kez uyardık sonuç değişmedi: [ç]alıntıya devam, emeğe saygı, hani benim replerim/teşekkürlerim..
bu sebebten post kasmanın bir alemi yok..

@kaptangula:
çalışmanız için geri bildirim beklememeniz önerilir.. bizim kullanıcı al-kullan temellidir..
aynen sizin dediğiniz gibi Bu temanın kime ayit olup olmaması çok önemlimi kardeşim.siz boşverin temayı şeklinde işler düzen ;)
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

CSS: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti XKartalX 13 Haz 2010 12:20

Son sürümde çalışır mı?
XKartalX
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Kartal
Sürüm: PhpBB 3.0.7

İleti kaptangula 17 Haz 2010 23:10

muiketi yazdı:ikili tartışmalar için FORUMLARDA İKİLİ TARTIŞMA NASIL yönergesi..

1- özel mesaj yoluyla tartışılabilir..
2- özel mesaj ile e-posta adresleri alınıp e-posta kanalıyla tartışılabilir..

SÖZÜN MECLİS DIŞINDA OLAN KISMI:

[ç]alıntı durumları için yasal yaptırım kullanılabilir.. bu sitemizin konusu dışındadır..
çünkü bu siteden [ç]alıntı yapılıp sağda solda sanki kendine aitmiş gibi yayım yapanlar da gördük.. onlarca kez uyardık sonuç değişmedi: [ç]alıntıya devam, emeğe saygı, hani benim replerim/teşekkürlerim..
bu sebebten post kasmanın bir alemi yok..

@kaptangula:
çalışmanız için geri bildirim beklememeniz önerilir.. bizim kullanıcı al-kullan temellidir..
aynen sizin dediğiniz gibi Bu temanın kime ayit olup olmaması çok önemlimi kardeşim.siz boşverin temayı şeklinde işler düzen ;)

Kardeş kusura bakmayınızdan ben nedemek istediğinizden anlamadım ama şu varki bu mod bana ayittir öncelikle söyliyeyim emeğe saygı değilmi yani teşekkür edilmesi gerekmezmi ben neden burda paylaşıyorumki bir çıkar içinmi hayır bu site bana paramı ödüyor hayır oysaki biz insanlara kolaylık olsun diye yazdığımız modları burada paylaşıyoruz öyle değilmi lütfen emeğe saygı derken teşekkürü unutmayınız ve temaya gelince ben parayla aldığım temanın üzerinde değişiklik yapmıyacam diye bişiy varmı yahu .birde diğer arkadaşın sorunsuna gelelim kardeş üzerinde küçük oynamalarla son sürüme oturta bilirsiniz hatırlamıyorum ama son sürümde küçük bir hata vardı sanırsam ama atlatılabilinir büyük değil sorun.
kaptangula
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İleti muiketi 17 Haz 2010 23:53

demek istediğim oldukça açık.. ne sizi ne diğer arkadaşı yerdiğim yok.. böyle bir kastım olsa daha önceden bazı kullanıcılarla olan yazışmalarım bellidir.. laf oratayadır.. dileyen kendine bir pay çıkarır dileyen çıkarmaz.. dileyen üstüne alır dileyen almaz..

bu siteden ben de diğer yöneticiler de para almıyor hatta ortalama bir kullanıcıdan daha fazla yardımcı oluyor/olmaya çalışıyor.. özel hayattan feragat ediyoruz/ediyorlar anlamına gelir bu.. ve şikayet lüksleri yoktur.. bir teşekkür beklentileri de.. ;)

neyse sözü uzatmayayım.. konu ile ilgili yazışacaksanız özel mesaj ile devam edebilirsiniz.. bu ileti ve konu dışı iletiler 3-5güne temizlenecektir..

teşekkür konusuna gelince.. bunu birkaç kez dile getirdik gene dile getirelim..
site kurallarımızda "teşekkür mesajları" ile ilgili bir kuralımız mevcuttur..

ayrıca forum demek teşekkür iletileri ile dolmuş-taşmış bir ortam demek değil, aksine belli bir konuda kullanıcın sorununu en kısa zamanda çözmeye odaklı gönüllülük esaslı bir oluşum demektir..
sırf bir teşekkür, rep adı herneyse almak için değil de başkalarına yardımcı olmak, birilerinin bir sorununu çözmüş olmanın bilinci daha zevklidir ;)
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

CSS: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti kaptangula 18 Haz 2010 15:53

muiketi yazdı:demek istediğim oldukça açık.. ne sizi ne diğer arkadaşı yerdiğim yok.. böyle bir kastım olsa daha önceden bazı kullanıcılarla olan yazışmalarım bellidir.. laf oratayadır.. dileyen kendine bir pay çıkarır dileyen çıkarmaz.. dileyen üstüne alır dileyen almaz..

bu siteden ben de diğer yöneticiler de para almıyor hatta ortalama bir kullanıcıdan daha fazla yardımcı oluyor/olmaya çalışıyor.. özel hayattan feragat ediyoruz/ediyorlar anlamına gelir bu.. ve şikayet lüksleri yoktur.. bir teşekkür beklentileri de.. ;)

neyse sözü uzatmayayım.. konu ile ilgili yazışacaksanız özel mesaj ile devam edebilirsiniz.. bu ileti ve konu dışı iletiler 3-5güne temizlenecektir..

teşekkür konusuna gelince.. bunu birkaç kez dile getirdik gene dile getirelim..
site kurallarımızda "teşekkür mesajları" ile ilgili bir kuralımız mevcuttur..

ayrıca forum demek teşekkür iletileri ile dolmuş-taşmış bir ortam demek değil, aksine belli bir konuda kullanıcın sorununu en kısa zamanda çözmeye odaklı gönüllülük esaslı bir oluşum demektir..
sırf bir teşekkür, rep adı herneyse almak için değil de başkalarına yardımcı olmak, birilerinin bir sorununu çözmüş olmanın bilinci daha zevklidir ;)

arkadaşım tabikide sonuna kadar katılıyorum sana ama adamın birisi geliyor yok o tema kimin yok bu alıntı falan filan kardeşim ne biliyorsun alıntı olduğunu ben diğer sitede başka isimle girerim burda başka isim yahu önemli olan kendine saygı olarak kendi yazdığın modu paylaşmak esastır çalmakla başkasının emeğine zarar vermektir öyle değilmi ben ona sinirlendim yoksa yanlış anlayacak bişiy yok o modu kendim yazdım ve temayında akansudan parayla aldım ok buna açıklık getirmek istedim kusura bakma hocam sinirim size veya siteye değil o üsteki arkadaşa oldu.
kaptangula
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

ÖncekiSonraki

Eklenti Tanıtımları, Duyurular, Güncellemeler