Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

MyBB ' den phpBB ye dönüştürmek nasıl olur ?

Forum kuralları
Lütfen bu bölüm ve alt bölümlerde yardım isterken "yardım isteme şablonu" nu kullanınız.

Re: MyBB ' den phpBB ye dönüştürmek nasıl olur ?

İleti muiketi 13 May 2009 19:26

limitsizim yazdı:Yok TRX e dedim ilk mesajında yeni açtığım site diyorda ondan dedim...

1 sene önce yazmış :)
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: Orta
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti limitsizim 13 May 2009 20:24

:lol: bu aralar dalgınım geçende çöpteki mesaja cevap yazmışım sonra hiç bozuntuya vermedim bu çöpüm horozu benim dedim :D valla baya yogunum sunular falan arada buraya giriyorum böle aksaklıklar affola artık olur böle insanlık hali :D :mrgreen:
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
Sürüm: phpbb3

İleti ysl52 30 Ekm 2009 18:42

http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1763335 adresinde henüz SVN de olan bir dönüştürücü çıkmış. [CONVERTOR]myBB 1.4.x to phpBB 3.0.5
ysl52
tercüme
tercüme

Kullanıcı avatarı

PHP: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7-PL1

İleti Duman6 07 Arl 2009 23:37

Duman6 yazdı:
limitsizim yazdı:Eğer dedigin gibi site yeniyse üyeleri tek tek aç tek şifre koy 29 mesaj varmış onların adına yaz mesajı üyeler girince şifre değiştirsin olsun bitsin :D çok anolog bir çözüm oldu :D :lol:

bunu sanırım bana yazmadın :) bende 2000+ üye 17000 civarı mesaj mevcut. Ayrıca r00t'un dediğine katılıyorum, nasılsa yedek olacak elimde denemekten bişey çıkmaz. Beceremezsem de canversoft ile irtibata geçeceğim. Belki sorunuma çare olurlar. Hepinize teşekkür ederim.

Şurada kalmıştık -ki hala bir arpa boyu yol almış değilim- Önce MyBB son sürümüne yükseldim, oradan SMF geçişi yaptım ama bu arada epey sıkıntılar yaşadım. Halen TR karakter sıkıntım var. Gecelerim gitti diyebilirim. MyBB son sürüme çıkmış bulunmaktayım. Burada olayı bıraktım.

ysl52 yazdı:http://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=65&t=1763335 adresinde henüz SVN de olan bir dönüştürücü çıkmış. [CONVERTOR]myBB 1.4.x to phpBB 3.0.5

Şurası rüyalarımı süslüyor. Takipteyim.
Duman6
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Gökhan Gürlek
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.6

Önceki

Diğer pano türlerinden dönüşüm