Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Özel mesaj ile yardım etmiyoruz

Özel mesaj ile yardım etmiyoruz

İleti ALEXIS 25 Ağu 2007 07:02

phpBB Türkiye olarak özel mesaj ile yardım etmiyoruz. Özel mesaj olarak göndermeyi düşündüğünüz yardım taleplerinizi forumların ilgili kategorilerine yazabilirsiniz.

Bu durum kurallarda da açıkça yazmaktadır, yönetime gönderdiğiniz yardım mesajları kural ihlalidir.

J. Üyeler Yönetime Kişisel Mesaj Yollarken

Forumlara yazmanız gereken konuları kişisel mesaj olarak yönetime göndermeyiniz, bunu yaptığınız taktirde hem sağlıklı cevap alamaz, hem de diğer üyelerin sorularına cevap kaynağı oluşamaz. Unutmayın sizin sormuş olduğunuz bir soru, binlerce kişiye cevap olabilir...

Pano yönetimine, özel bir alakanız olmadığı sürece sadece "Pano Hakkında" yazabilirsiniz:

• Site, pano ve forum (bölüm) ile ilgili sorularınız.
• Rahatsız olduğunuz üye veya konu.
• Site özelliklerinde yaşamış olduğunuz sorunlar.
• Üyelik hakkında bilgi (uzaklaştırılma, konu ve mesaj silinmesi veya kitlenmesi vs.)

Gibi soru(n) veya önerilerinizi yönetime her zaman yazabilirsiniz, size en yakın zamanda cevap verilecektir.

Yardım amaçlı, forumlara sorulması gereken soruları kapsayan kişisel mesajlara cevap yazma tamamen ilgili yöneticinin takdirindedir.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Re: Özel mesaj ile yardım etmiyoruz

İleti ALEXIS 11 Ekm 2008 08:57

Boşuna ısrar etmeyiniz, özelden yardım etmiyorum. Bir süre sonra o kadar can sıkıcı olmaya başlıyor ki, direk banlama yoluna gidiyorum.

Son güncel tutan ALEXIS 11 Ekm 2008 08:57.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

phpBB Türkiye ve Site Hakkında

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir