Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Tema verilerini dosya sisteminde saklamak üzere ayarlamak

Forum kuralları
Makale ve yazılardan sonra sadece makale hataları, güncellemeler ile ilgili iletiler yazabilirsiniz, lütfen makale konusuyla ilgili soru sormayınız yardım istemeyiniz.

İsteyen herkes makale ekleyebilir, eklenen makaleler yetkili tarafından incelenip onaylanırsa yayına alınacaktır. Eklediğiniz makalelerde telif haklarına uymak zorunludur.

Sitedeki tüm yazı ve makaleler Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 lisansı ile korunmaktadır. Alıntı şartları sayfasını mutlaka okuyunuz.

İleti ALEXIS 25 May 2007 16:19

yönetim panelinden stiller sekmesine gidin ve aşağıdaki iki işlemi yapın:

1. şablonlar -> prosilver -> detaylar ( depolama yeri olarak "Dosya sistemi" seçiniz ve gönderiniz )
2. temalar -> prosilver -> detaylar ( depolama yeri olarak "Dosya sistemi" seçiniz ve gönderiniz )

Ancak şöyle bir uyarı alacaksınız: "Stil belgesi yazılamaz niteliktedir, o yüzden yapmış olduğunuz değişiklikler ile birlikte, stil belgesi şu an veritabanına kaydedilmiştir."

RC1 bugu gibi görünüyor.

--------------------------------------------------------
Makale Hakkında

Yazar: Sevdin Filiz
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi