Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Gönderim panelinde ifadeleleri göstermek/gizlemek

Forum kuralları
Makale ve yazılardan sonra sadece makale hataları, güncellemeler ile ilgili iletiler yazabilirsiniz, lütfen makale konusuyla ilgili soru sormayınız yardım istemeyiniz.

İsteyen herkes makale ekleyebilir, eklenen makaleler yetkili tarafından incelenip onaylanırsa yayına alınacaktır. Eklediğiniz makalelerde telif haklarına uymak zorunludur.

Sitedeki tüm yazı ve makaleler Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivs 2.5 lisansı ile korunmaktadır. Alıntı şartları sayfasını mutlaka okuyunuz.

İleti ALEXIS 23 Nis 2007 03:13

Gönderim panelindeki ifadelerden istediğimizi göstermek, istemediğimizi göstermemek (tümünü göster penceresi hariç) gibi bir özelliğimiz var. Bunun için yönetim paneline giriyor ve "Gönderim" sekmesindeki sağ taraftan "Mesajlar" başlığı altıdaki "İfadeler" bağına tıklıyoruz (yönetim paneli -> gönderim -> ifadeler).

Sistemde yüklü olan tüm ifadeleri göreceksiniz. Sağ taraftaki butonlardan ifadelerin sırasını değiştirebilirsiniz. Konu gereği bizi ilgilendiren buton ise yeşil bir simge olan "düzenle" butonu, butona basarak o satırdaki ifade üstünde izin verilen değişiklikleri yapabilirsiniz.

Bu değişebilen ayarlardan biri de "Gönderme ekranında göster" özelliği. Bu seçenek işaretli ise ayarını yaptığımız ifade ileti gönderme ekranında gözükecek, işaretli değil ise gösterilmeyecektir, dilediğiniz ayarları yapıp işlemlerinizi "Gönder" butonu ile kayıtlayıp sonlandırabilirsiniz.

--------------------------------------------------------
Makale Hakkında

Yazar: Sevdin Filiz
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3