Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Domain aktarımı

Domain aktarımı

İleti cikita 05 May 2011 11:31

Başka bir sunucudaki domainimi yeni sunucuma nasıl aktarırım. Tabi eksi adreste domain üzerinde değişiklik yapılmıycak bir şekilde. Ustalar yardımlarınızı bekliyorum.
cikita
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Orta
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.7

Re: Domain aktarımı

İleti melihonline 06 May 2011 16:31

Yeni domaininizi aldığınız yere söylerseniz anlatırlar size. Destek bölümü vardır elbet.

cikita yazdı:Başka bir sunucudaki domainimi yeni sunucuma nasıl aktarırım. Tabi eksi adreste domain üzerinde değişiklik yapılmıycak bir şekilde. Ustalar yardımlarınızı bekliyorum.
melihonline
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Melih KAYA
HTML: İyi
CSS: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.9

İleti r00t 10 May 2011 05:02

Sorunuz pek anlaşılır olmasa da anladığım kadarıyla cevaplayayım, sanırım sununcu değiştireceksiniz ve domaini yeni sunucuya yönlendirmek istiyorsunuz. Domain yönetim panelinden domainin ns adresleri kısmına yeni sunucunuzun ns adreslerini yazmalısınız.
r00t
genel yetkili
genel yetkili

HTML: Orta
CSS: Orta
phpBB3: İyi
Sürüm: phpbb 3.0.7 PL-1

İleti kamilkara 28 Haz 2012 21:14

Sunucu root'u tar.gz yaparak yedekleri oluşturur taşınacak yere bu yedekleri makinadan tek tek ceker ve cektiği sunucuda bu tar.gzleri açar cok site varsa en ideal yöntemdir.
kamilkara
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Kamil Kara
HTML: İyi
CSS: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.2

Diğer Konular

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir