Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Silinen ve düzenlenen mesajlar

Silinen ve düzenlenen mesajlar

İleti gs1905 01 Mar 2011 19:17

Merhabalar.

Sanırım phpBB 3 forum sisteminde silinen mesajlar, mesaj silindikten sonra görünemiyor. Bunun için bir kod yazılabilir mi?

Hatta şöyle bir şey olsa... Forum üst tarafında Kullanıcı Paneli, Üyeler vs. olduğu kısımda 'Üye Hareketleri' diye bir yazı olsa ( çok daha iyi bir isim olabilir ben salladım öylesine :D ), kullanıcıların silip düzenledikleri her mesaj için bu yazı uyarı verse veya renklense çok iyi olur bence.

Bunu niçin istiyorum. Çünkü herhangi bir üye foruma küfürlü bir mesaj yazıp gönderse ve bir zaman sonra bu mesajını silse hiçbir yöneticinin haberi olmucak ve bu üye ceza almadan yırtacak. Aynı şekilde 2 sene önce açılan bir konunun mesajını forum kurallarına aykırı bir şekilde düzenlese yine kimsenin haberi olmadan forumda yer kaplıcak bu konu.

Daha iyi anlaşılması açısından şöyle örneklendirebilirim. Yönetim Kontrol Paneline girdiğimiz zaman admin ve moderatörlerin, panelde yaptığı düzenlemeler kayıt altında tutuluyor ve bunlar görülebiliyor. Aynı olay forumdaki konularda yapılan değişiklikler için de geçerli olsun istiyorum. Kim hangi mesajı düzenledi vs. gibi bilgileri yöneticiler mutlaka görebilmeli.
gs1905
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB 3.0.8

Re: Silinen ve düzenlenen mesajlar

İleti IcEman 01 Mar 2011 21:44

Prime Trash Bin
phpbb-grubu-onayli-eklentiler-f104/prime-trash-bin-t6644.html

Eklenti ile silinen konu veya iletileri farklı şekillerde belli bir foruma taşıyabilirsiniz.Örneğin silien konunun gölgesini bırakabilirsiniz .. grup izinlerini ayarlayabilirsiniz vb..

Prime Post Revisions - View all edits to posts
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=572129

bu eklentiyi denememekle birlikte anladığım kadarıyla bu konu ya da iletide yapılan değişiklikleri arşivleyeme yarıyor
IcEman
kullanıcı
kullanıcı

phpBB3: Orta
Sürüm: phpBb 3.0.8

İleti gs1905 01 Mar 2011 23:53

IcEman yazdı:Prime Trash Bin
phpbb-grubu-onayli-eklentiler-f104/prime-trash-bin-t6644.html

Eklenti ile silinen konu veya iletileri farklı şekillerde belli bir foruma taşıyabilirsiniz.Örneğin silien konunun gölgesini bırakabilirsiniz .. grup izinlerini ayarlayabilirsiniz vb..

Prime Post Revisions - View all edits to posts
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... 0&t=572129

bu eklentiyi denememekle birlikte anladığım kadarıyla bu konu ya da iletide yapılan değişiklikleri arşivleyeme yarıyor

Cevap için teşekkürler.

İlk eklenti anladığım kadarıyla silinen her mesajı otomatik olarak sadece yöneticilerin görebildiği bir foruma kopyalıyor. Doğru mudur?

İkinciyi tam anlamadım. :oops: Biraz daha açar mısınız?
gs1905
kullanıcı
kullanıcı

İleti gs1905 05 Mar 2011 03:05

Şimdi başka bir arkadaş kullanıcı kayıtları diye bi bölümden görülebileceğini söyledi bunların doğru mu acaba?
gs1905
kullanıcı
kullanıcı

İleti melihonline 05 Mar 2011 12:27

Orada sadece bilgi olarak görünür yani sildiyse şu mesajı sildi der. Başlığını gösterir sadece.

gs1905 yazdı:Şimdi başka bir arkadaş kullanıcı kayıtları diye bi bölümden görülebileceğini söyledi bunların doğru mu acaba?
melihonline
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Melih KAYA
HTML: İyi
CSS: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.9

İleti gs1905 05 Mar 2011 16:09

melihonline yazdı:Orada sadece bilgi olarak görünür yani sildiyse şu mesajı sildi der. Başlığını gösterir sadece.

gs1905 yazdı:Şimdi başka bir arkadaş kullanıcı kayıtları diye bi bölümden görülebileceğini söyledi bunların doğru mu acaba?

Peki şu mesajı düzenledi veya şu konunun başlığını değiştirdi gibi bilgiler görünür mü?
gs1905
kullanıcı
kullanıcı

Eklenti İstekleri

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir