Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

eklenti yardım isteme şablonu

eklenti yardım isteme şablonu

İleti ALEXIS 29 Tem 2007 02:17

Yardım isterken aşağıdaki şablonu kullanmanız sorunuzun daha kolay anlaşılmasını ve gereksiz bilgi alıcı soruların sorulmasını önler. Premodlar için yardım ve desteğimiz yoktur.

Kod: Tümünü seç
[b]phpBB3 sürümü:[/b]
[b]Panonun tam adresi:[/b]
[b]Eklentiler / Temalar:[/b]
[b]Eklentilerin indirme adresi:[/b]
[b]İşletim sistemi, php ve mysql sürümünüz:[/b]
[b]Sorun çıkan sayfa URL adresi:[/b]

[b]Soru/hata tanımlamaları:[/b]

[b]Soru/hatadan önce ne değişiklik yaptınız:[/b]

[b]Soru/hatayı gidermek için hangi yollara başvurdunuz, neler yaptınız:[/b]

Ve soru soracaklardan, yardım isteyeceklerden rica ediyorum, bizim tercüme ettiğimiz dil dosyalarını kullanın, başkalarının dil dosyası sorunları ile uğraşmak istemiyoruz boşuna.

Dikkat: Hata mesajlarına, hata mesajı kod şeklinde eklenir, hatayı resim şeklinde eklenen konular kilitlenir ve cavap almaz.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Re: yardım isteme şablonu

İleti ALEXIS 31 Tem 2007 22:06

Şablona Dil paketini indirdiğiniz adres: bölümü eklenmiştir, dil dosyası kaynaklı ancak görünürde başka bir hata olarak görülen hatalar oluyor, başkalarının dil dosyası hataları boşuna uğraşmak istemiyoruz.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

İleti ALEXIS 15 Ekm 2007 01:10

Hata mesajlarına, hata mesajı kod şeklinde eklenir, hatayı resim şeklinde eklenen konular kilitlenir ve cavap almaz.

İlk iletiye bu uyarıyı ekledim, isteyen uyarıyı dikkate alır isteyen almaz. Ancak dikkate almayanlar yanıt da alamayacak.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

İleti ALEXIS 19 Ekm 2009 17:51

ALEXIS yazdı:
Hata mesajlarına, hata mesajı kod şeklinde eklenir, hatayı resim şeklinde eklenen konular kilitlenir ve cavap almaz.

İlk iletiye bu uyarıyı ekledim, isteyen uyarıyı dikkate alır isteyen almaz. Ancak dikkate almayanlar yanıt da alamayacak.

Bu bir işe yaramadı, kırmızı da olsa, kurallar da yazsa okumak istemeyen yine okumuyor. Artık, şablon kuralı olan forumlara açılan başlıklarda şablon kullanılmadığı taktirde, konu kalıcı olarak sorgusuz silinecektir. Kimse kimsenin zamanını almasın, gerçekten çözüm talep edenler, önce kendi sistemlerini ve neler yaptığını, ilk teşhislerini yazsınlar.

Benzetme:

Üye: "Foruma dosya yüklenmiyor, yardım edin?"
Alexis: "Nerden bilelim neden yüklenmiyor, bize hiç ipucu vermedin ki"
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı