Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

phpbb ve e-ticaret

phpbb ve e-ticaret

İleti kadir34 10 Eyl 2010 11:05

merhaba arkadaşlar öncelikle ramazan bayramınızı kutlarım ? benim bir sorunum var ben phpbb yeniüyeyim ilk defa kullanacağım ama phpbb ile hiç bir bilgim yoktur ben bir bilgisayar satış sitesi yapmayı düşünüyorum ücretli host aldım hostinve domainim mevcuttur sadece tasarım için bekliyor phpbb için bilgisyaar satış teması göremedim tema linklerindeksatışı yapabileceğim e-ticaret sitesi phpbbb nin varmı bilmiyorum bu konuda bilgi istiyorum?? forum sitesi olmayacak phpbb nin e-ticaret bileşeni bulunuyormu ve phpbb e-ticarette nekadar güvenlididr bu konularda bilçgi almak istiyorum şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim ??? :!: :?:
kadir34
kullanıcı
kullanıcı

İsim: KADİR ÖZTÜRK
HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB 3.0.2-RC1

Re: phpbb ve e-ticaret

İleti ALEXIS 10 Eyl 2010 19:28

phpBB üzerinde e-ticaret eklentisi bilgisayar satışı için aşırı kötü bir tercih olur. Bunun yerine direk e-ticaret sistemlerine yönlenmek daha mantıklı. Foruma ihtiyacınız varsa ya ayrı üyelik alır ya da kullanacağınız e-ticaret sistemi ile phpBB arasında bir plugin/köprü olup olmadığına bakılır.

Yani e-ticaret yapacaksanız ilk bakmanız gereken phpBB değil, satış yapabileceğiniz ihtiyaçlarınızı karşılayan bir e-ticaret sistemi.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Eklenti Sorunlar & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir