Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

yardım ederseniz

yardım ederseniz

İleti eypcn 24 May 2010 16:42

arkadaşlar bn bu phpbb işlerine daha yeni basladım uzu nzamandır meraklıydım bu zamana nasip oldu fakat fazla bilgili deyilim bu sitedede cok yararlı bilgiler gördüm benim sorunuma care içinde ub konuyu acıyorum doru yeremi acıyorum tam bilmiyorum yönetici arkadaslar yardımcı olursa bi sorum olacak bn bi site kurdum ücretsiz phpbb forum rütme resimleride buldum ama nasıl ekeleyeceğimi bilmiyorum rütme resimlerini ve ana sayfa logosunu yardımlarınızı bekliyorum konuyu yanlış yere actıysam gereksiz yere meşgul ettiysem özür dilerim.
eypcn
kullanıcı
kullanıcı

İsim: eyüp
HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB

Re: yardım ederseniz

İleti muiketi 24 May 2010 17:12

sitemize hoşgeldiniz..

kurallar için: hakkinda/kurallar.html

sayfasına bakmanızda fayda olacaktır..

A.Pano ve forum kullanımı - 3
Gönderilecek konuların başlıkları içerikleriyle alakalı olmalıdır. "Yardım, çok acele yardım..." gibi yazılar içeren konu başlıkları yazmamaya özen gösterin. Sonuçta hepimizin soru(n)ları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte

Konu - ileti gönderilirken dikkat edilmesi gerekenler - 1
1.Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: Orta
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

Eklenti Sorunlar & Yardım

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir