Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

[cevaplandı] Admin panelinde Pano Ayarları Hatası

[cevaplandı] Admin panelinde Pano Ayarları Hatası

İleti mcmr 11 May 2007 17:59

Kod: Tümünü seç
phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/acp/acp_board.php on line 771: Undefined index: RELATIVE_DAYS
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/acp/acp_board.php on line 771: Undefined index: RELATIVE_DAYS
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 156: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 158: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 159: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /adm/index.php on line 160: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3264)

admin panelinde bu hatayı alıyorumm.pano ayarlarını bu yuzden kontrol edemiyorum. düzeltmem icin ne yapmam gerekir. bana yolunu anlatırsanız sevinirm.
ve ayrıyetten Resim seklinde olan buttonlar gözükmüyor. bunlar icin ne yapabilirm. yardımcı olursanız sevinirim
mcmr
kullanıcı
kullanıcı

İsim: emre
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB3

Re: Admin panelinde Pano Ayarları Hatası!!

İleti ALEXIS 11 May 2007 20:15

dil dosyasından kaynaklanıyor, sürüm uyumsuzluğu...

Ban deki phpbb3 de, includes/acp/acp_board.php de RELATIVE_DAYS diye bir ifade yok, phpBB3'ünü CVS den güncelle.

Ya da includes/acp/acp_board.php aç, satır 771 civarı RELATIVE_DAYS geçen satırı deaktif et.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Re: [cevaplandı] Admin panelinde Pano Ayarları Hatası

İleti mcmr 12 May 2007 12:13

tesekkurler