Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

son konular hatası

Forum kuralları
Lütfen bu bölüm ve alt bölümlerde yardım isterken "yardım isteme şablonu" nu kullanınız.

son konular hatası

İleti bjkbur4k 28 Kas 2011 23:38

arkadaşlar son konular modunu yüklemeye çalıştım fakat sitemi açınca şöyle bir hata ile karşı karşıya kaldım. bu işlerde biraz acemiyim.

Kod: Tümünü seç
    //-- mod : latest topic title -------------------------------------------------- //-- add function ltt_max_chars($topic_title = '') { global $config; // no topic title ? so, that forum is empty ! if ( empty($topic_title) ) { return; } // censors ... $topic_title = censor_text($topic_title); // reduce the topic title if needed return isset($topic_title[$config['ltt_max_chars']]) ? truncate_string($topic_title, 0, $config['ltt_max_chars'], false, '...') : $topic_title; } //-- fin mod : latest topic title ----------------------------------------------[phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:4787)
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:4787)
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file /includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:4787)

Fatal error: Call to undefined function ltt_max_chars() in /home/yenisezo/public_html/includes/functions_display.php on line 503
bjkbur4k
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.9

Re: son konular hatası

İleti bjkbur4k 30 Kas 2011 04:35

arkadaşlar sorunu çözdüm, kurulumu tamamladım ama yönetim panelinde nerden kapatılıp açılacağını göremedim??
bjkbur4k
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: 3.0.9

Hata Mesajları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir