Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

MODX 1.2.1 duyuruldu

MODX 1.2.1 duyuruldu

İleti ALEXIS 15 Eyl 2008 11:53

phpbb.com MODX 1.2.1 sürümünü duyurdu. Bu sürümde XSL şablonu üzerindeki bazı hatalar giderilmiş ve yeni özellikler eklenmiş.


Değişiklikler

  • Açılır-kapanır eklenti geçmişi - Eklenti geçmişi bölümü kısmı kimi zaman çok uzun olabiliyor, ve kurulum talimatları için aşağı kaydırılıyor. Çoğu kişi eklenti geçmişi ile ilgilenmez, bu kısım açılır-kapanır şekline getirildi ve bir bağlantı yardımı açılıp, geri kapanılabilir.

  • Değiştirilen dosya bağlantıları - "Değiştirilen dosyalar" kısmında listelenen dosya adları, kurulum alanındaki açılacak dosya adlarına bağlantılandı. Dosya adına tıklayarak o dosyaya ait kurulum talimatlarının hemen başına atlayabilirsiniz.

  • Açılır-kapanır değişiklik bölümleri - Değişiklik bölümleri altlarında bulunan bağlantılar sayesinde tek tek kapanıp-açılabilecek. Bu özellik ile, değişikliklerini tamamladığımız alanları kapatarak, karıştırmayı önleyebiliriz.

  • Bilgi alanları birleşti - Feregat ve diğer not kısımları tek bir alanda, Lisans ve İngilizce destek kısımları ise ayrı bir alanda birleştirildi.

  • Yazar notları taşındı - Yazar notları kısmı, Bu eklenti hakkında kısmının sonuna taşındı.

  • Farklı kısayol tuşları - Kısayol tuşları yeniden yapılandırıldı.

Yardımcı bilgiler


-----------------------------------------------
phpbb.com MODX 1.2.1 duyuru başlığı
http://www.phpbb.com/community/viewtopi ... &t=1190905
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

İleti: 3628
Kayıt: 03 Arl 2006 08:57
HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Duyuru & Haberler


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

cron