Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Sitemizde faaliyet gösterecek editörler alınacaktır

Sitemizde faaliyet gösterecek editörler alınacaktır

İleti ALEXIS 03 Ağu 2008 20:59

Sitemiz bünyesinde faaliyet gösterecek ve sitemizin yönetiminde katkıda bulunacak yeni editörler/moderatörler alınacaktır.

Şimdilik sadece aşağıdaki türde editör ihtiyacı vardır:

1. phpbb.com haberlerini kabaca tercüme edip haber bölümüne ekleyecek (1 kişi)

2. phpbb.com sitesinden onaylı eklentileri takip edip, bizim Türkçe eklenti şablona göre ilgili bölüme yazacak (1 kişi)

3. phpbb.com sitesinden onaylı temaları takip edip, bizim Türkçe eklenti şablona göre ilgili bölüme yazacak (1 kişi)

4. Yetkili (3 kişi) (Yardım etme zorunluluğu bulunmayan, site kuralları dahilinde forum konularını ve iletilerini kontrol ederek gerekli uyarı/düzenlemeyi yapabilecek)

5. Destek editörü (4 kişi)
    1. Genel phpBB3 için yardım editörü (2 kişi)
    2. Tema bölümü için yardım editörü (1 kişi)
    3. Eklenti bölümü için yardım editörü (1 kişi)
  6. Tercüme yardımcısı (phpBB3 Türkçe tercümeye yardımcı olacak, hata kontrolü yapacak, hataları bildirecek gönüllüler)

Başvuru şablonu:

Başvurularınızı aşağı yukarı aşağıdaki şablona göre, bana özel mesaj olarak gönderebilirsiniz. Başvuru şablonundaki özel bilgileri sadece ben göreceğim, diğer hiçbir yönetici veya yetkili görmeyecektir.

Kod: Tümünü seç
İsim soyisim:
Başvurulan grup:
Eklemek istedikleriniz:

Değerlendirme

Tüm başvurular, özel bir alanda anket olarak değerlendirilmeye alınacak ve olumlu/olumsuz şeklinde geri dönüş yapılacaktır. İstenilen bilgilerin tamamını ve doğru şekilde vermeniz gerekmektedir.

İleti sayısı, saygınlık, üyelik tarihi, yazı tarzı vb. gibi belirli bir değerlendirme kriterimiz yoktur. Bunları hepsi veya hiçbiri de olabilir.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Duyuru & Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir