Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

(Öneri) Phpbb3 Siteleri

Re: (Öneri) Phpbb3 Siteleri

İleti WILT 30 Mar 2008 20:57

Google ile uzaktan yakından alakası yok. Geribildirimler şöyle. Şimdi zaten bizim gsbasket.org pankartımız kesintisiz her basketbol maçında durur, herkes tarafından bilinir ve tişörtleri giyilir. İnsanlar önceleri forumun kullanım zorluğundan ve tasarım bozukluğundan sürekli yakınırken, phpbb3'e geçtiğimizden beri bir şey duymadım. Tabii insanlar kullanım kolaylaştıkça, tasarım güzelleştikçe akın ediyorlar.
WILT
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: Orta
PHP: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB3 RC1

İleti ufoss 31 Mar 2008 15:24

WILT yazdı:Google ile uzaktan yakından alakası yok. Geribildirimler şöyle. Şimdi zaten bizim gsbasket.org pankartımız kesintisiz her basketbol maçında durur, herkes tarafından bilinir ve tişörtleri giyilir. İnsanlar önceleri forumun kullanım zorluğundan ve tasarım bozukluğundan sürekli yakınırken, phpbb3'e geçtiğimizden beri bir şey duymadım. Tabii insanlar kullanım kolaylaştıkça, tasarım güzelleştikçe akın ediyorlar.

Siteniz cok guzel olmus.
konu disi olmazsa forumdaki http://gsbasket.org/forum/ bulunan, Aslan ( elinde pota resmini olan )resmini oraya nasil koydunuz?
ufoss
kullanıcı
kullanıcı

İsim: ugur
HTML: İyi
CSS: Başlangıç
PHP: Orta
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpbb3.rc7

İleti yaso_19 18 Eyl 2008 00:00

phpbb3 gayet güzel, stabil, yeterli, gelişime açık bir sistem. Phpbb2 ile aralarında dağlar kadar fark var, dönüp geriye bakınca phpbb2 çok amatörmüş gibi geliyor. Neyse..

Bölüm konusuna gelirsek eğer,
Tamamen bedava reklamdan ibaret. Ben her zaman olsun isterim, sonuçta phpbbturkiye.net in pr si yüksek :)
Dizin haricinde pr si yüksek sitelerden link almak ne kadar güsel 8)
yaso_19
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İsim: Yasin
PHP: İyi
Sürüm: PhpBB3 Gold 3.0.4

İleti ALEXIS 18 Eyl 2008 01:25

5 sayfa bunu tartıştık, kuralları belirledik. Ancak açılacak bölüm ile sürekli ilgilenecek editör yok. Onu bırak phpbb.com haberlerini yazacak editör bile yok.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

CSS: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti yaso_19 18 Eyl 2008 01:28

ALEXIS yazdı:5 sayfa bunu tartıştık, kuralları belirledik. Ancak açılacak bölüm ile sürekli ilgilenecek editör yok. Onu bırak phpbb.com haberlerini yazacak editör bile yok.

Haklısın, zaten bence gereksiz bişi yani, yoksa burası toplist gibi olur..

İngilizcem iyi olsaydı phpbb.com haberlerini ben yazardım ama maalesef :)
yaso_19
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İleti ALEXIS 18 Eyl 2008 01:42

Herkes bunu/aynısını söylüyor, oysa benim de İngilizcem elle tutulur cinsten değil ki.

yaso_19 yazdı:İngilizcem iyi olsaydı phpbb.com haberlerini ben yazardım ama maalesef :)
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

CSS: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti yaso_19 18 Eyl 2008 03:19

ALEXIS yazdı:Herkes bunu/aynısını söylüyor, oysa benim de İngilizcem elle tutulur cinsten değil ki.

yaso_19 yazdı:İngilizcem iyi olsaydı phpbb.com haberlerini ben yazardım ama maalesef :)

da demekki seninki benden iyi abi :)
Teknik terimler olsaydı olabilirdi ama cümle kurma, gramer gibi konularda berbatım. Keşke senin kadar bari bilseydim, o zaman zaten direk en baştan ben yapayım derdim :)
yaso_19
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İleti siyabend 18 Eyl 2008 12:35

limitsizim yazdı:
WILT yazdı:Şöyle söyliyeyim, gsbasket.org sitemiz phpbb2'den 3'e geçtiğinden beri inanılamaz bir ilgi görüyor. Eskiden 2 günde bir forumun bir yerinden rahatsız olur değiştirirdim hep, ancak şimdi 4-5 aydır böyle bir duruma düşmedim.

Herzaman derim google phpbb3 ü seviyor...

Sanırım Cuil de phpbb3 ü sevmeye başladı.Son 48 saattir Cuil forumdan çıkmaz oldu :ugeek:
siyabend
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: İyi
Sürüm: phpBB 3.0.2

Önceki

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi