Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Yardım etmiyorsanız

Yardım etmiyorsanız

İleti quardian 21 Arl 2010 19:06

Kardeşim yardım etmeyecekseniz yada edemiyecekseniz en azından bir açıklama yazın . Hemen direk mesaja kilit bu sitede yardım yoksa çıkar beni üyelikten kardeşim.
quardian
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: kurabilirsem phpbb3.0.8

Re: Yardım etmiyorsanız

İleti kerim usta 21 Arl 2010 20:38

Geçici bir durumdur.Hostunla konuşmalısın...
kerim usta
kullanıcı
kullanıcı

İsim: kerim
HTML: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: Simuzer

İleti melihonline 21 Arl 2010 23:44

Bu sitede yardım var ama belli kurallara göre. Mesajınızı kurallara uymadan göndermişseniz o yüzden kilitlenmiş olabilir.

Üye olurken koşulları kabul ediyorum linkine tıklayarak koşulları kabul ettiniz. Bakın ne yazıyor koşullarda:

Uygun görüldüğünde, herhangi bir konunuzun, herhangi bir zamanda “phpBB Türkiye” tarafından silinebileceğini, değiştirilebileceğini, taşınabileceğini veya kilitlenebileceğini kabul ediyorsunuz.

quardian yazdı:Kardeşim yardım etmeyecekseniz yada edemiyecekseniz en azından bir açıklama yazın . Hemen direk mesaja kilit bu sitede yardım yoksa çıkar beni üyelikten kardeşim.
melihonline
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Melih KAYA
HTML: İyi
CSS: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.9

İleti muiketi 22 Arl 2010 05:27

büyük ihtimalle okumuşsunuzdur ama site kuralları sayfamızı tekrar gözden geçirirseniz konunuzu niye kilitlediğimi anlayacaksınız..

site kurallarında açıkça belirtilmiş bir durumu tekrar açıklamaya gerek duymamış olmam da sanırım olağan..

quardian yazdı:Kardeşim yardım etmeyecekseniz yada edemiyecekseniz en azından bir açıklama yazın . Hemen direk mesaja kilit bu sitede yardım yoksa çıkar beni üyelikten kardeşim.
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti TRX 22 Arl 2010 07:01

Şimdi size bir soru yöneltip kendim cevaplayacağım. Muhtemelen soracağım soruya hemen herkes benim vereceğim cevabı verecektir.

Pano üzerindeki konularda arama yaparken hemen her yerde şu şekilde konu isimleri olsa;
    Yardım lütfen
    Acil yardım
    sitem açılmıyor
    Aciiiiiillllllll
    Kardeşler ocağınıza düştüm
    şey bakar mısınız?
bu ve bunun benzeri bir çok konu olduğunu var sayıyoruz. Bilinçli bir internet kullanıcısı aradığını nasıl bulabilir sizce? Bulabilir mi? Tek tek alakası olmayan konuları inceleyerek mi? Konu isimleri yazılan ileti hakkında açıklayıcı bilgi veren kısımdır. Pano kullanıcısı aradığını o konu ismine göre arar ve phpBB Türkiye gibi disiplinli bir panoda bizler buna son derece önem gösteriyoruz. Açmış olduğunuz konunun ismi Yardım lütfen olmak yerine, "Kurulum esnasında tablo oluşturulmuyor" olup yardım isteme şablonuna uyan bir konu açmış olsaydınız iletiniz kilitlenmez ve %90 ihtimalle sorununuzu çözmüş olurdunuz.
TRX
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Türker İnanmaz
HTML: Orta
Sürüm: 3.0.9

İleti standartt 23 Arl 2010 02:41

kesinlikle katılıyorum. burada ilk olduğum phpbb ile ilk tanıştığım zamanlarda bahsettiğin bu olayın(phpbbturkiye kurallarının) çok faydasını gördüm. Konu isimleri çok önemli ve her konu açma işleminde üst satırda kırmızı bölme içerisinde yardım isteme şablonu ile ilgili uyarı da var. ama nedense kimse bakmaya tenezzül etmiyor. yardım gelmeyince de farklı şeyler düşünüyorlar....
standartt
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Rıfat ÜÇÜNCÜ
Sürüm: phpBB3 3.0.7 PL1

İleti Simuzer 23 Arl 2010 06:34

Uzun uzadıya açıklama yapmak/yazmak gereksiz. Zira, bunun gibiler böyle gelir tıngırdar ve çekip gider.

Herşey hazır olsun. Aslında çoğu sorunun cevabı var zaten. Lakin meydan, aramaktan aciz webmaster (!) geçinen çaylaklar dolu !

Ha bir de tek kullanımlık, tek soru sormalık üye olanlar var.. Ne bilsin kuralı !..

Bir bardak çay ile şekeri uzatsanız, sizden içine atıp karıştırmanızı beklerler. Karıştırsanız dahi, şekeri az/çok oldu diye hayıflanırlar.
Simuzer
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

Sürüm: 3.0.5

İleti Abdurrahman 05 Şub 2011 19:55

kesinlikle katılıyorum simuzer :D