Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

alexis konuyu burda açıyorum

alexis konuyu burda açıyorum

İleti bizimle 02 Kas 2008 20:08

Kod: Tümünü seç
Desteğimizi beğenmeyeni zorla tutmuyoruz, desteğimizi beğenmeyenler neden sürekli yeni üyelik açıp duruyor, Bu tür üyelerden herkes bıktı. Defalarca kibarca uyardık ama laftan anlamıyorlar.

Destekte Bulunmuyosunuzki beğenmiyoru olsun herkes kendi kendine zarla zorlo çözüyor sizden kibarca konu açtım düzgün şabnlonu kullandım ama siz ne yaptınız kilitlediniz tek bir site haritası istedim onu arıyorum lazım bu kadar şey yapmazdım o zaman niye bunca şeyde konuya koysanızdınız onu bitseydi tek o modu arıyorum zatende artık bişey yok yapıcak tek o lazım o zaman zaten onuda verin bende rahat ediyim sizde beğenmeme olayıda yok siz bilirsiniz yinede alexis ama bunun öbür dünyasıda var boşu boşuna demenin anlamı yok bunca şeyi allah yukarda herşeyi görüyor bir eklenti içni yalvartmadığın kaldı paylaşmayıpda her eklentiyi paylaşırsın ama bunu istediğim için paylaşmıyorsun cevap bekliyorum lütfen....
bizimle
kullanıcı
kullanıcı

İsim: taner
HTML: Orta
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: İyi
Sürüm: 3.0.4

Re: alexis konuyu burda açıyorum

İleti IcEman 02 Kas 2008 20:10

arkadaşım eklenti yazarı o eklentiyi "ücreti karşılığında" vereceğini yazmış daha neyi üsteliyorsun ki ? Emeğini veren o vaktini o eklentiye harcayan o ... madem o kadar isteklisin bir tabir vardır "parayı veren düdüğü çalar" diye .. kimseyi de paylaşmıyorsun diye suçlayamazsın saçma saçma konular açmayın !

konun kilitlenmiş açayım konunu ne farkedecek ki sonuçta ? alabilecek misin eklentiyi eklenti yazarının rızası olmadan ??
IcEman
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBb 3.0.8

Re: alexis konuyu burda açıyorum

İleti CitLemBiK 02 Kas 2008 20:14

Konu basligi konu icerigi ile alakali olmalidir...

Phpbbturkiye kurallari C - 3 okumanizi tavsiye ederim...

KILITLI.
CitLemBiK
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Isim Siz
HTML: Orta
PHP: Orta
phpBB3: İyi
Sürüm: phpBB 3.0.6 (Branch)

Görüş & İstek