Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

bakarmısınız ya ne biçim destek sitesi

bakarmısınız ya ne biçim destek sitesi

İleti bizimle 02 Kas 2008 19:54

ALEXIS yazdı:Ben sana konu açma, mesaj yazma demedim mi? Lütfen sitemden defolup gider misin. Yeni üyelik te alıp durma.

arkadaşlar konu açmıştım ve BU KONUYU ve alexis in uyarısı böle oldu ne biçim destek sitesi ya herşeye birşey deniliyo sözde destek sitesi sizin gibi destek sitesi olmaz... ya bazılarınız yardım ediyorsunuz ama alexis gıcık olduğu birine takıyo ille konu açtık ne oldu konuyu verdim ne var onda konu açmaktamı yasak phpbb ye destek vermicekseniz niye destek sitesi oldunuz sözde destek sitesi işte dedi söze bakarmısınız ben sana konu açma mesaj yazma demedimmi diyo ya destek sitesiyseniz cevap vermesende konuya bunu yazma hakkın yok niye destek sitesi oldunuzki işte siz iyiki bir iki birşey yazdınız phpbb nin forumu olduğunuzumu sandınızki hemen bu mesajlar geliyo sizin için bu şekilde gidişinizle hiç bir şey olunmaz ve phpbb nin destek forumu diye yaptıkları siteninde artık ne olduğunuı çoğu kişi anlıyor *gereksiz*.com a bakarsanız görünki ne güzel site cevap veriyorlar yapıyorlar sizler bu phpbbb nin destek forumu olmasını haketmiyorsunuzz...

vve son olarak bu mesaj ı hemen silinicektir biliyorum ve isterseniz banlayın artık umrumdada değil banlarsanız banlayın sizden destek sitesi filan olmaz....
bizimle
kullanıcı
kullanıcı

İsim: taner
HTML: Orta
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: İyi
Sürüm: 3.0.4

Re: bakarmısınız ya ne biçim destek sitesi

İleti ALEXIS 02 Kas 2008 20:02

Görüş ve istek kısmına yazması gerektiğini bildiği halde başka bir foruma konu açıyor. Çünkü biliyor ki öneri forumu onaylı. Peki daha önce öneri forumuna hiç konu açmamış ve cevap yazmamış biri nasıl oluyor da o forumun onaylı olduğunu biliyor. Elbette bundan önceki bir kaç kullanıcı adıyla açtığı konular ile.

bu
gorus-istek-f12/phpbbturkiye-den-bole-beklemezdimm-t3366.html

ve bu
gorus-istek-f12/yeter-artik-t3767.html

Desteğimizi beğenmeyeni zorla tutmuyoruz, desteğimizi beğenmeyenler neden sürekli yeni üyelik açıp duruyor, Bu tür üyelerden herkes bıktı. Defalarca kibarca uyardık ama laftan anlamıyorlar.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir