[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/_ads/BackLinksCom.php on line 38: file_get_contents(http://www.backlinks.com/engine.php?LinkUrl=http%3A%2F%2Fphpbbturkiye.net%2Fviewtopic.php%3Ff%3D12%26t%3D3860%26p%3D19479&Key=UM34-JUTD-9R8D&OpenInNewWindow=1): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 409 Conflict
actıgım konular neden sılınıyor

Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

İleti laguere 05 Ekm 2008 19:19

:oops: acmıs oldugum konular neden sılınıyor destek sıtesı degılmı burası sılıyorsanızda sebebını yazın sıldıgını<z konularıda bı yere tasıyın sakonu acıyorum sılınıyorrr ayıp yaa
laguere
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB3

Re: actıgım konular neden sılınıyor

İleti IcEman 05 Ekm 2008 19:24

afedersiniz ama içeriği aynı konudan açıyorsunuz ve tarafımdan kilitlenip uyarı veriliyor siz göresiniz diye.. ama hala konularım siliniyor diye yazı yazıyorsunuz.. bunu anlayamıyorum ? nedir açmış olduğunuz ve silinmiş olan konularınız ? Hem de kayıt tarihiniz bugün ??

ileti19444.html#p19444
IcEman
kullanıcı
kullanıcı

phpBB3: Orta
Sürüm: phpBb 3.0.8

İleti laguere 05 Ekm 2008 19:31

IcEman yazdı:afedersiniz ama içeriği aynı konudan açıyorsunuz ve tarafımdan kilitlenip uyarı veriliyor siz göresiniz diye.. ama hala konularım siliniyor diye yazı yazıyorsunuz.. bunu anlayamıyorum ? nedir açmış olduğunuz ve silinmiş olan konularınız ? Hem de kayıt tarihiniz bugün ??

ileti19444.html#p19444

tamam ama o konuyu sabah actım ben ve hatamı bılıyorum gereklı mesajıda yazdım benım sımdı acmıs oldugum konu bu degılkı bıcım kodları ıle ılgılı bır konu actım o konum nerde pekı tesekkurler
laguere
kullanıcı
kullanıcı

İleti IcEman 05 Ekm 2008 19:40

Site yöneticileri kaldırılmasını uygun görmese konunu kaldırmazlar . peki açmış olduğun konu ile ilgili bu sitede araştırma yaptın mı ? ya da internet üzerinde ? lütfen sorunlarını buraya yazmadan önce site genelinde arama yapın eğer bulamazsanız konunuzu açın..
IcEman
kullanıcı
kullanıcı

Sürüm: phpBb 3.0.8

İleti laguere 05 Ekm 2008 19:48

IcEman yazdı:Site yöneticileri kaldırılmasını uygun görmese konunu kaldırmazlar . peki açmış olduğun konu ile ilgili bu sitede araştırma yaptın mı ? ya da internet üzerinde ? lütfen sorunlarını buraya yazmadan önce site genelinde arama yapın eğer bulamazsanız konunuzu açın..

pekı ben buraya yazım sorunu sız soyleyın nereye acacagımı aynısı oraya acım ... bıcım kodlarının tamamını ekledım admın panleden yenı konu acmak ıstedıgım zman youtube hıde benım eklmıs oldugum yum kodları yukarda goruyorum ama konuyu actıgım zaman ve bu bıcım kodlarını kulandıgım zaman konuda aktıf olmuyor bıcım kodları nerede yanlıs yapıyorum bılemıyorum tesekkurler acaba ftp den demı edıtlemek gerekıyor bazı yerlerı dırek admın panelden ekleyınce olmuyormu yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler ...
laguere
kullanıcı
kullanıcı

İleti ysl52 05 Ekm 2008 20:02

Biçim kodlarıyla ilgili makaleler var, orada birçok biçim kodu anlatılmış, test edilmiş.
Eklerken tek tek ekleyin ve test edin ve en altta sayfada görünür olmasını seçin.
phpbb3 ile standart gelen biçim kodları çalışıyorsa sitenizde, tarayıcınızda adobe flash desteği eksikliği yoksa özel biçim kodları da sorunsuz çalışmlı.
Ayrıca biçim kodu kullanımı için forum ve kullanıcı izinleri verilmiş olmalı, onları da kontrol edin.
ysl52
tercüme
tercüme

Kullanıcı avatarı

PHP: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7-PL1

İleti laguere 05 Ekm 2008 20:07

ysl52 yazdı:Biçim kodlarıyla ilgili makaleler var, orada birçok biçim kodu anlatılmış, test edilmiş.
Eklerken tek tek ekleyin ve test edin ve en altta sayfada görünür olmasını seçin.
phpbb3 ile standart gelen biçim kodları çalışıyorsa sitenizde, tarayıcınızda adobe flash desteği eksikliği yoksa özel biçim kodları da sorunsuz çalışmlı.
Ayrıca biçim kodu kullanımı için forum ve kullanıcı izinleri verilmiş olmalı, onları da kontrol edin.

tesekurler ılgınız ıcın tekrar kontrol edıcem zaten bıcım kodlarını baska bır phpbb sıtesının admın panelınden aldım ıznlerı ıse ayarlamıstım hepsını ızınlerde bızım kodlarının tam olarak yerı nedır acaba oraya bakım kodlar dogru cunkı ızınlerde hata yapmıs olabılırım belkı tekrar tesekkurler
laguere
kullanıcı
kullanıcı

İleti ALEXIS 05 Ekm 2008 20:20

Konularınız çok basit bir kural ihlali yüzünden ben siliyorum.

Forum kuralları
Lütfen bu bölüm ve alt bölümlerde yardım isterken "yardım isteme şablonu" nu kullanınız.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir