Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Yeter Artık

Yeter Artık

İleti ReplaX-Gm-Tr 26 Eyl 2008 21:51

ya Artık kim yapıyorsa yapyıor arkadaşlar

her açtığım konuyu siliyorlar yaa bıktım bida açıyorum bida kitliyorlar her ne konu açsam alexsis sinir olduysan phpb forumda böle yapmaman lazım burası phpbb destek sitesi destek sitesiyseniz her konuyu kitlenmiceksinzi sinir olduğunuz kişinin sözde phpbdestek sitesi sağolsun bazıları yardım ediyor ama alexsis hemen konuyu kaldırma her konuyu phpbb destek sitesi yuardım eder bnelki hiç bilmöyoruz öle düşün niye hemen kaldırıyorsunki phpbdestek sitesiyseniz phpbbdestek sitesi ghibi davranın lütfen..
ReplaX-Gm-Tr
uzaklaştırıldı

HTML: Orta
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: İyi
Sürüm: 3.0.2

Re: Yeter Artık

İleti ALEXIS 26 Eyl 2008 22:20

Size kaç tane uyarı mesajı atıldı? Size artık konu açmayın, ileti yazmayın dendi. Hala neye dayanarak şikayet konusu açıyorsunuz ki?

Siteye çöp mesaj yazmaktan başka birşey yapmıyorsunuz. Ne zaman ki Türkçe imla kurallarına biraz uyumlu ve düzgün ifadeler ile bir konu açarsanız o zaman silinmeyecek. O zamana kadar açtığınız tüm konular, yazdığınız tüm iletiler silinecek.

Uzaklaştırsak, ondan da anlamıyorsunuz, yeni üyelik açıyorsunuz.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti CitLemBiK 27 Eyl 2008 00:11

ReplaX-Gm-Tr yazdı:ya Artık kim yapıyorsa yapyıor arkadaşlar

her açtığım konuyu siliyorlar yaa bıktım bida açıyorum bida kitliyorlar her ne konu açsam alexsis sinir olduysan phpb forumda böle yapmaman lazım burası phpbb destek sitesi destek sitesiyseniz her konuyu kitlenmiceksinzi sinir olduğunuz kişinin sözde phpbdestek sitesi sağolsun bazıları yardım ediyor ama alexsis hemen konuyu kaldırma her konuyu phpbb destek sitesi yuardım eder bnelki hiç bilmöyoruz öle düşün niye hemen kaldırıyorsunki phpbdestek sitesiyseniz phpbbdestek sitesi ghibi davranın lütfen..

Yukardaki elestirinizde koyu renk ile belirttigim yerlere dikkat ederseniz , konularinizin neden kilitlenip kaldirildigini anlayabilirsiniz...

Su en önemli iki kritere dikkat ederseniz TAM DESTEK alabilirsiniz...

1. Anlasilabilir türkce ve ifade...
2. Ilgili sablonlari (Yardim isteme sablonu vs...)
CitLemBiK
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Isim Siz
PHP: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.6 (Branch)

İleti ReplaX-Gm-Tr 27 Eyl 2008 00:21

CitLemBiK Büyük harfle yazma dedi yazmadım küçük yazdım flood yapma dedim yapmadım sonra konuyu bida açtım kitliyor destek vermicekse niye açtılar bu siteyi acaba bizde destek istiyoruz düzgünce uyarı verildi tamam bende uydum küçk içerikli mesajlşı açtım şablonlu şablonsuz istedim yine siliyorsunuz phbb sitesinde destek vermicekseniz siteyi bırakın o zaman kapatın yani uysakta yine siliyor ne yapalım artık alexis in bana karşı tuttuğu gıcıklıktan dolayı tabi bu tabi ama uysakta siliyor yine artık destek sitesinin düştüğü hallere bak destek sitesi ama bir sürü olaylar oluyor kaçıncı oluşu bu...
ReplaX-Gm-Tr
uzaklaştırıldı

Sürüm: 3.0.2

İleti ALEXIS 27 Eyl 2008 01:27

Aynı başlıktan bir tane de biz açacaktır, "Artık yeter", sizin peşinizden dolanmaktan bıktık diye. Siz bizden önce davrandınız.

ReplaX-Gm-Tr yazdı:phbb sitesinde destek vermicekseniz siteyi bırakın o zaman kapatın

Bizce, siz size yardım etmeyen bir ortamda durmayın. Size yazdım ki, artık ne soru sorun, ne konu açın, ne de ileti yazın. Türkçe yazamadığınız gibi ne yazık ki aynı oranda anlamıyorsunuz.

Destek sitesinin düştüğü olay da şu, sizin gibiler yüzünden destek sitesi çöplük sitesi oluyor. Türkçe yazamıyorsanız, o kadar uyarıya rağmen saçma sapan iletiler yazıyorsanız, arama yapmadan aynı konudan bir sürü açıyorsanız, aramızda yeriniz yok. Sizi anlayan bir yerde destek aramanızı öneririz.

Burada size html, css gibi phpBB den çok önce öğrenmeniz gereken şeyleri öğretecek basitlikte değiliz. Madem site açıyorsunuz, alt yapınızı hazırlayacaksınız. Türkçe dahi yazamazken, kodları nasıl yazacaksınız?

Sizi uzaklıştırmayacağım, çünkü daha önce yaptığınız gibi yeni hesap alacaksınız. Ancak sadece düzgün olduğuna kaanat getirdiğim yazılarınıza dokunmayacağım, gerisi silinecek.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti CitLemBiK 27 Eyl 2008 01:28

ReplaX-Gm-Tr yazdı:CitLemBiK Büyük harfle yazma dedi yazmadım küçük yazdım flood yapma dedim yapmadım sonra konuyu bida açtım kitliyor destek vermicekse niye açtılar bu siteyi acaba bizde destek istiyoruz düzgünce uyarı verildi tamam bende uydum küçk içerikli mesajlşı açtım şablonlu şablonsuz istedim yine siliyorsunuz phbb sitesinde destek vermicekseniz siteyi bırakın o zaman kapatın yani uysakta yine siliyor ne yapalım artık alexis in bana karşı tuttuğu gıcıklıktan dolayı tabi bu tabi ama uysakta siliyor yine artık destek sitesinin düştüğü hallere bak destek sitesi ama bir sürü olaylar oluyor kaçıncı oluşu bu...

Su an bende kitlesem , bende hakliyim , bak sana güzellikle anlatmaya calisiyorum , anlasilabilir türkce ile yardim iste replax...

Kimsenin sana gicigi yok , yaptiklarina gicigi olanlar vardir...
Bak normal biri nasil yardim istemis , sen nasil istemissin...

Karsilastir , ve nasil yardim istenilecegine ögren...

Siteyi kapatip , kapatmamak ise Alexis'in insiyatifindedir , siteyi bir üye destek alamadi (aslinda destek isteyemiyor) diye kapayacak kadarda zayif biri degildir kendisi...

Ayrica son yazdigin mesajda KOYU RENK ile belirttigim yerlere yeniden bir göz at...

MAKALELERI oku , PHPBB'nin genel isleyisine hakim oldukdan sonra sorularini sor...

Aslinda sana söyle söyliyeyim SORDUGUN ve belkide SORACAGAIn her sorunun cevabi zaten sitemizde mevcut...

Arama fonksiyonunu kullan...

CitLemBiK
CitLemBiK
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Isim Siz
PHP: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.6 (Branch)

İleti IcEman 27 Eyl 2008 08:10

ReplaX-Gm-Tr öncelikle açmış olduğun son konu ve diğer konuların büyük bir kısmı tarafımdan çöpe kaldırıldı.

İçeriği aynı konulardan senin tarafından defalarca açılmıştı örneğin:resim boyutu,başvuru formu,banlı kişiler vb. bu da sitenin düzenini bozuyor ve çöp konuların oluşmasını sağlıyordu çöp konuların oluşması da bu sitede kabullenemez birşey çünkü diğer üyelerin arama fonksiyonu kullandıklarında çöp konularla muhattap olmasını istemiyoruz.

Aynı içeriğe sahip konuları açmadan önce arama yapsan istediğin eklentilerden "çeşit çeşit" olanlarını bulabilecektin sen ne yaptın peki ? amann bana ne, ne arama yapacağım dedin site kurallarını hiçe sayarak aynen bildiğin yolda devam ettin defalarca uyarılmalara rağmen..

En son açmış olduğun hata sayfaları konunda sana "arama yapmanı" yazmış ve uyarmıştım önce ki açmış olduğun konularında ki iletilerimde de yazdığım gibi..

ReplaX-Gm-Tr kimsenin sana gıcığı olmaz sen yeter ki bir şey yapmak istediğinde ya da sorunlarında bu site genelinde ya da internet üzerinde bir araştırma yap mesela sorunlarında hata kodunu google a kopyala bak bakalım birşeyler var mı ? incele daha sonra işin içinden çıkamazsan burada "yardım şablonlarına" bağlı kalarak istediğin soruyu türkçe karakterlere uygun olarak sorabilirsin.Yardım şablonlarını uygulamazsan kimse senin ne yaptığını bilemez ve yardımcı olamaz ki yönetici/yetkililerde dahil olmak üzere kimsenin de yardımcı olma zorunluluğu var diye bir kural yok herkes kendi bilgisi dahilinde bir şeyler yapıyor.phpBB3 daha yeni bir oluşum herkes bir şekilde başına gelmiş olaylardan mantık üreterek başka kullanıcıların sorunlarına cevap vermeye çalışırken sen sanki herkes her şeyi biliyorda bana yardım etmiyorlar havasına girme lütfen.

phpBB destek sitesi için bir şey demiyorum sitemizden konu kopyalanmaları /makale kopyalanmaları varken .. lütfen uluslararası phpBB destek sitelerini bir dolaş acaba hangi site bu site kadar güncel tutuluyor?
IcEman
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBb 3.0.8

İleti muiketi 27 Eyl 2008 16:30

- ne biçim destek sitesi??
- o biçim..

- neden yardım etmiyorsunuz??
- size yardım edilecek taahütü mü var.. ya da yönetim ve üyeler dahil size yardım etme zorunluluğu mu var..

- belki yardım edecekler..
- emin olun benim gibi onlarcası mesajlarınıza bakıp "ooffff yaaaa.. gene gereksiz ve anlamsız bir konu.. " diye içinden geçiriyordur..
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

CSS: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir