Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

konumun silinmesi cok buyuk terbiyesizlik ve saygisizlik

konumun silinmesi cok buyuk terbiyesizlik ve saygisizlik

İleti tutku25 03 Eyl 2008 18:41

ben bundan sonrahicbir phbb forumunda imzalarinizi kullanmiyorum cunku adam gibi destek vermiyorsunuz...ben size adam gibi bir sorunumu yazdim siz konumu sildiniz...yani bi nevi o kadar ugrastim yazdim yazdigim emeklere saygizlik yaptiniz...neyse uzatmayalim hic bir sekilde bunu tavsip etmiyorum...cunku en azinda konuyu yanlis acsamda hata yapsamda kilitleyip ..ozel mesajla yazip yada mesajin altina konu yanlistir kilitlenmistir...1 gun sonra silinecektir...ama nerdeeee insan olmak varken bakiyorum biraz bilgisi olan kendini adam yerine koyuyor....kafasina gore muhabbet yapiyor...gordugunuz gibi yeni uye oldum ve kurallarinizi okudum ...bir sablon vardi onuda kullanmayi bilmedigim icin elimden geldigince kullandim...neyse sonucta siz bilgilisiniz biz bilgisziz...ama sunu unutmayin birsey bilmek size insanlara saygisizlik ve terbiyesizlik yapma hakkkini vermez....verseydi sayet essekler oncelikle adam olurlardi.....cunku essekler cok kisinin yapamadigini yapan bir canlidir....hayvan demiyorum cunku bu essege saygisilik olur..asil hayvan olanlar kendini esseklerden daha cok bildigini sananlardir...tesekkurler
tutku25
kullanıcı
kullanıcı

İsim: adnan
HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB 3.02

Re: konumun silinmesi cok buyuk terbiyesizlik ve saygisizlik

İleti Simuzer 03 Eyl 2008 18:43

Lütfen aynı konuyu, doğru foruma "görüş & istek" forumuna açınız.

Siz daha konuyu neyi nerede açacağınızı bilmiyorsunuz ?
Simuzer
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

HTML: İyi
CSS: Orta
phpBB3: Orta
Sürüm: 3.0.5

İleti ALEXIS 03 Eyl 2008 18:48

Çiğnediğiniz kurallardan bazıları:

* Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.

Açmış olduğunuz konu ile ilgili editör yetkileri:

Editör, yetkili, hatalı konuyu ister değiştirir ve düzeltir, ister kilitler, isterse de siler. Ben silmeyi tercih ediyorum.

Çoğu zaman anlayış gösterdikçe tepemize binme yoluna gidiliyor, biz size değil, siz bize ayak uyduracaksınız. Her cümlenin sonuna ... koymayacaksınız, önce Türkçe yazmayı, soru sormayı öğrenecek, sonra web te iş yapacaksınız.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti Simuzer 03 Eyl 2008 19:12

tutku25 yazdı:yeni uye oldum ve kurallarinizi okudum

Kurallarımızı okumadığınız ap-açık ortadır. Ha bir de şu var: Eşekler okuma yazma bilmez! Çünkü, eşek de bir hayvandır.
Simuzer
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

HTML: İyi
Sürüm: 3.0.5

İleti WILT 03 Eyl 2008 19:15

Peki sizin bize bu üslubla yazmanız ve açık bir biçimde "hayran" sıfatıyla hakaret etmeniz, terbiyesizlik değil mi? Öyleyse, siz de bizi yakıştırdığınız sıfatlara layık oluyorsunuz.
WILT
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

PHP: Orta
Sürüm: phpBB3 RC1

İleti muiketi 03 Eyl 2008 19:33

insan kendi ne ise karşısındakileri de öyle varsayarmış.. sizinkisi o hikaye..

kuralları okumuşsunuz bir de..

ne burada ne de başka bir konudaki destek sitesinde kimsenin kimseye yardım etme zorunluluğu yoktur.. bu kadar web bilginiz yoksa gidin evinizde oyuncaklarınızla oynayın.. web size göre değil..
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti limitsizim 03 Eyl 2008 19:40

Yetkililerin yetkilerini kullanması kendi insiyatifindedir ve başlık hakkında kararı kendileri verir; kilitlemek veya silmek, düzen sağlamak kolay degil her yiğidin kendine göre yoğurt yiğşi vardır. Ben uyarırım, başkası kilitler, diğeri siler. Direkt kimseye burda zorla destek verdirtemeyiz. Aynı şekilde zorla destek aldırtamayız. Az sabır ve hoşgorü bu tür ücretsiz destek sitelerinde her zaman gereklidir.
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

Sürüm: phpbb3

İleti adsiz 03 Eyl 2008 20:35

Daha tek kelime yardım mesajı yazmadan bütün sorunlarımı buradaki görevli hatta görevli olmadığı halde bilgisini paylaşan işini bilen arkadaşlar sayesinde çözdüm. Normal bir üye olarak başta Alexis olmak üzere tüm görevli ve diğer arkadaşlara minnettarım saygımda sonsuz. Benim gibi düşünen bu siteden fayda sağlayan sağlamış olan birçok kişi var.
Kurallara uyulduğu zaman herşey daha kolay oluyor kolayca çözülüyor. Normal bir kullanıcı olarak söylemek istedim.
adsiz
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

HTML: Orta
Sürüm: 3.0.10

İleti limitsizim 03 Eyl 2008 23:52

adsiz yazdı:Daha tek kelime yardım mesajı yazmadan bütün sorunlarımı buradaki görevli hatta görevli olmadığı halde bilgisini paylaşan işini bilen arkadaşlar sayesinde çözdüm. Normal bir üye olarak başta Alexis olmak üzere tüm görevli ve diğer arkadaşlara minnettarım saygımda sonsuz. Benim gibi düşünen bu siteden fayda sağlayan sağlamış olan birçok kişi var.
Kurallara uyulduğu zaman herşey daha kolay oluyor kolayca çözülüyor. Normal bir kullanıcı olarak söylemek istedim.

Memnun olan birçok kişi yazmayınca 1-2 şikayetci olan kişi yazınca phpbbturkiye.net kötü bir site gibi gözüküyor ;)
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

Sürüm: phpbb3

İleti ysl52 04 Eyl 2008 00:41

Reklamda, pazarlamada bir deyiş sıkça yazılır söylenir.
Bir üründen 1 kişi memnunsa ortalama 1 kişiye memnuniyetini söylerken,
aldığı üründen memnun olmayan 20 kişiye söylermiş.
Buradaki oran nedir bilemeyiz ama, ben gözlemlerimle benzer bir asimetri olduğunu söyleyebilirim.
Yani 1 tane şikayet eden memnun olmayan varsa, muhtemelen 20 tane civarı da iyi kötü memnun olan vardır.

Şunu da unutmamak gerekir, şikayetçi şahıs memnuniyetsizliğini medeni bir şekilde ifade edip, kurallara göre sorununa çözüm arayabilirdi, dolayısıyla ortada olan yersiz bir memnuniyetsizlik hali. Gereksiz ve orantısız tepki gösterme yoluna kaymış. Bununla birlikte, konu silinmesi her ne kadar kurallarda olsa da, konu bir çöp kutusu foruma atılıp kısa bir süre sonra otomatik forumda silinmesi yoluna gidilebilir bence. Kendim silinecek konuları 1 hafta sonra otomatik silinecek bir foruma taşıyorum. Tabii, benim pek aktif olmayan sitemde ayda 1-2 kou ancak silindiğinden emsal olamaz; ama yine de öneridir. Ancak 10 yıldan fazladır forumlara girerim, okurum yazarım, biliyorum ki mesaj ve konu silinmesi haklı da olsa garip tepkilere sebep olabilir. Burada gördüğümüze benzer.
ysl52
tercüme
tercüme

Kullanıcı avatarı

PHP: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7-PL1

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir