Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Phpbb Londra Bulusmasi Yapılıyor Neden Bizde ...

Re: Phpbb Londra Bulusmasi Yapılıyor Neden Bizde ...

İleti muiketi 22 Tem 2008 01:23

burdan istanbul 1500 km..
üstelik istanbulda bildiğim tek yer saraçoğlu civarı :)

ee topu topu birkez geldim o da orayı görmek için :D
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: Orta
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti NEFRiT 23 Tem 2008 00:44

sabri ünal yazdı:5 - alexis'in yüzünü görmeyi umanlar yine hayal kırıklığına uğrayabilirler, ben biliyorum ki alexis öyle eften toplantılara katılmaz. lakin makarna ve kola ısmarlayan olursa, ha bir de laptop ustamız bize eşlik edebilir.

Ben koca bir pizza ısmarlamaya razıyım (çok ciddiyim ve pizzayı çok severim herkes sever herhalde) yeterki tüm takım gelsin :)
NEFRiT
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İsim: EMRE
HTML: İyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB2

İleti limitsizim 11 Ağu 2009 12:54

Konferans tarzı bir buluşma olabilir fakat yer masrafları karşılanması için sponsorların bulunması lazım. Bu tip organizasyonlarda bir program belirlemeli ve devetiye bastirmalı ve bunlar için sponsor bulunabilir benim bulundugum şehirde olsa ilgilenebilirdim sponsor bulma ve organizasyonda. Daha önce sergi vb. organizasyonlar için sponsor lar bulmuştum ama şehir pek uymaz.
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
Sürüm: phpbb3

İleti NEFRiT 14 Ağu 2009 21:07

limitsizim yazdı:Konferans tarzı bir buluşma olabilir fakat yer masrafları karşılanması için sponsorların bulunması lazım. Bu tip organizasyonlarda bir program belirlemeli ve devetiye bastirmalı ve bunlar için sponsor bulunabilir benim bulundugum şehirde olsa ilgilenebilirdim sponsor bulma ve organizasyonda. Daha önce sergi vb. organizasyonlar için sponsor lar bulmuştum ama şehir pek uymaz.

Ayrıca phpBB ye kim ve neden sponsor olmak isteyebilir ?
10 - 20 kişi için sponsor olur lar mı (çünki tahminimce en fazla bu kadar kişi katılırdı)
NEFRiT
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İleti EsmerOzcan 22 Ağu 2009 00:12

ben nezaman nerde olursa olsun katilmak isterim :)
EsmerOzcan
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Özcan Akbulut
CSS: Çok iyi
PHP: Çok iyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3.1.1

İleti muiketi 22 Ağu 2009 02:16

bunu yazmak bir site yetkilisi için gerçekten kolay değildir.. çoğunuz bilirsiniz.. bilmeyenler -ben misalen- öğreniyor..
ALEXIS yazdı:Umarım yorum yazar üyeler.

götürün laptopları ifadesine dikkat.. götürürüz değil..
MisKin yazdı:ne gerek var, kafe türü bi yer ayarlayın wiless olmasına özen gösterin, götürün laptoplarınızı :P

konunun diğer kritkleri..
toplam 15 ileti.. 9 ayrı kişiden.. 2 kişi hariç geri kalan ya eski ya da yeni ekip üyeleri..
toplam görüntülenme yaklaşık 1500.. bunu ifade etmek zor..

ortalama feysbuk listesi 100 civarı kişiden oluştuğunu varsayarsak -ki benim gibi asosyal 65 kişilik liste yapmış.. 10 yıllık msn kullanıcısı olarak toplam 34 kişilik msn listeme göre bayağı bir iyi sayı- ki sayabiliriz.. phpBB Türkiye feysbuk grubu 60 kişi..

sitenin üye sayısı yaklaşık 2000, üye olmayıp da ziyaretçi olanlar da var..

bu konu baştan yatar.. ama sevgili ve çok değerli ekip arkadaşlarımla en azından bir kere karşılaşmaya niyetim var.. ille toplantı olacak değil ya.. istanbula gidersem 2-3 ü zaten orada, diğerlerini de yol üstü görürüz elbet.. :D
muiketi
yetkili
yetkili

Kullanıcı avatarı

CSS: Orta
Sürüm: phpBB 3.0.7 PL1

İleti CitLemBiK 23 Ağu 2009 10:27

Seneye agustosta yapilirsa kesin gelirim... :)

Cokda iyi olur bence , patronu bir köseye SIKISTIRIR parali eklentilerini yalvara yakara alir , wareze atariz... :P

Bu isin espri tarafi tabii ki ama , olursa bende sitedeki sicaklik dahada artar gibime geliyor... Birde patronun asla hazetmeyecegi MUHABBET forumu falan acilir... :)
CitLemBiK
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

İsim: Isim Siz
HTML: Orta
PHP: Orta
phpBB3: İyi
Sürüm: phpBB 3.0.6 (Branch)

İleti NEFRiT 27 Ağu 2009 16:36

muiketi yazdı:konunun diğer kritkleri..
toplam 15 ileti.. 9 ayrı kişiden.. 2 kişi hariç geri kalan ya eski ya da yeni ekip üyeleri..
toplam görüntülenme yaklaşık 1500.. bunu ifade etmek zor..

ortalama feysbuk listesi 100 civarı kişiden oluştuğunu varsayarsak -ki benim gibi asosyal 65 kişilik liste yapmış.. 10 yıllık msn kullanıcısı olarak toplam 34 kişilik msn listeme göre bayağı bir iyi sayı- ki sayabiliriz.. phpBB Türkiye feysbuk grubu 60 kişi..

sitenin üye sayısı yaklaşık 2000, üye olmayıp da ziyaretçi olanlar da var..

bu konu baştan yatar..

Ne yazık ki ben artık şunu görüyorum eskisine oranla phpBB ye olan ilgi azaldı, insanlar diğer forum sistemlerini daha çok beğeniyor ve ilgi gösteriyor.

Bunun en büyük kanıtıda türkiyenin büyük sayılabilcek bir webmaster (bana göre webmaster siteside denmez ya neyse) sitesinde ....10.com da bir anket açılmış

orada anket şıkları içerisinde

phpBB3
SMF
MYBB
IVIRBB
ZIVIR BB

gibi tanınmış forumların isimleri geçiyor ve üyeler kullandıkları yada beğendiklleri foruma oy veriyorlar, işin en acı kısmı ise en az oyu alan forum sisteminin phpBB3 olması :(

Yani hem eskisine göre phpBB ilgisi az hemde diğer forum sistemleri tercih edilmesi yani ne diyim yeni nesil (yeni nesilden kastım yeni yetme internet kullanıcıları) pek phpBB3 sevdalısı değil ne yazık ki.
NEFRiT
kullanıcı
kullanıcı

Kullanıcı avatarı

İleti saka 28 Ağu 2009 21:09

Haftasonu olursa büyük ihtimalle ben ve taşınabilir bilgisayarım katılabiliriz.
saka
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Orta

İleti limitsizim 29 Ağu 2009 16:06

NEFRiT yazdı:
limitsizim yazdı:Konferans tarzı bir buluşma olabilir fakat yer masrafları karşılanması için sponsorların bulunması lazım. Bu tip organizasyonlarda bir program belirlemeli ve devetiye bastirmalı ve bunlar için sponsor bulunabilir benim bulundugum şehirde olsa ilgilenebilirdim sponsor bulma ve organizasyonda. Daha önce sergi vb. organizasyonlar için sponsor lar bulmuştum ama şehir pek uymaz.

Ayrıca phpBB ye kim ve neden sponsor olmak isteyebilir ?
10 - 20 kişi için sponsor olur lar mı (çünki tahminimce en fazla bu kadar kişi katılırdı)

Bu sponsor işleri denenmeden bilinmiyor az zaman ve emek lazım :D da buluşma olmaz sanmıyorum bu tip organizasyonlar iyi ayarlamalar ister.
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Başlangıç

ÖncekiSonraki

Görüş & İstek

Kimler çevrimiçi