Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Php-Nukeden Dönüşüm Sorunu

Forum kuralları
Lütfen bu bölüm ve alt bölümlerde yardım isterken "yardım isteme şablonu" nu kullanınız.

Php-Nukeden Dönüşüm Sorunu

İleti DursunKaptan 18 Tem 2010 07:50

Sitemi Php-Nukeden phpbb3 e Dönüştürdüm.Üye ve Mesajlatrda Sorun Yok Hepsi Dönüştü Fakat

1-Eski Mesajlarda Türkçe Karakter Hatası var(Yeni Yazılan Mesajlarda Yok

2-Aşağıdaki Hatayı Alıyorum.Aşağıdaki hata Nedir Nasıl Düzeltebilirim acaba

Kod: Tümünü seç
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 86: date() [function.date]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 86: getdate() [function.getdate]: It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected 'Europe/Helsinki' for 'EEST/3.0/DST' instead
DursunKaptan
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Başlangıç
Sürüm: phpBB 3.0.2

Re: Php-Nukeden Dönüşüm Sorunu

İleti DursunKaptan 14 Eyl 2010 10:28

yardımcı olacak kimse yokumu acaba
DursunKaptan