Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

Yorumlar, onay kuyruğundan mı geçiyor?

Yorumlar, onay kuyruğundan mı geçiyor?

İleti ynfkr 26 Oca 2009 21:04

Merhaba,

Bugün ileti gönderdiğimde mesajın onaylandıktan sonra yayınlanacağına dair bir bilgi aldım. Bu daha önce yoktu. Bu forumun hiç bir zaman sınırsız özgürlük vaad etmediğini bilen bir kullanıcıyım. O yüzden kurallarınızı yargılayamam fakat merak ettiğim için sormak istedim. Acaba bu kişiye özel mi yoksa hepimiz için aynı mı? Cevaba göre en azından istenmeyen bir ileti gönderdiğimizi anlayıp, mesajlarımızı bu durumu göz önüne alarak gönderiririz.

Teşekkür ederiz.
ynfkr
kullanıcı
kullanıcı

HTML: İyi
CSS: Orta
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBB3 3.0.4

Re: Yorumlar, onay kuyruğundan mı geçiyor?

İleti IcEman 26 Oca 2009 21:49

Bazı forumlarda kullanıcıların gönderdiği iletilerin onaylanması gerekiyor örneğin Onaylı eklentiler forumu,Onaylı temalar forumu,makaleler forumları ve site hakkında forumları gibi .. bunlar benim bildiklerim..gönderdiğiniz iletileriniz yazmış olduğum forumlarla denk düşüyorsa böyle olması normaldir.
IcEman
kullanıcı
kullanıcı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpBb 3.0.8

Re: Yorumlar, onay kuyruğundan mı geçiyor?

İleti ALEXIS 27 Oca 2009 03:13

Aşağıda adlarını yazdığım forumlarda kesin uygulama vardır. Bu tüm kullanıcılar için geçerlidir. (Hatırladıklarım bunlar birkaç yer daha olabilir)

* Öneri ve Şikayetler -> açılan konular ve cevaplar onaylıdır
* phpbb.com onaylı eklentiler -> cevaplar onaylıdır
* eklenti geliştirme -> cevaplar onaylıdır

Onaylı eklentiler kısmına cevap yazılmasını istemiyoruz, eklenti hakkında sorularınız varsa yardım forumlarında yeni konu açmanız gerekmektedir. Bunun sebebi yardım isteklerini iki yere bölmemek.

Eklenti geliştirme kısmında gereksiz cevap/teşekkür istemiyoruz, "Hızlı Cevap 0.3.1 BETA" konusu için yazdığınız cevap gereksiz olmadığı için biraz geçte olsa onaylandı.

Az trafik sebebiyle bazen onaylamalar zaman alabiliyor.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

Site Kullanımı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir