Web sayfamız sadece phpBB 3.0.x sürümlerine destek vermektedir. Konu açmadan, ileti yazmadan önce lütfen site kuralları sayfamıza göz atınız.

yorum yazmadan önce

Re: yorum yazmadan önce

İleti ALEXIS 30 May 2007 00:54

"yorum yazmadan önce" başlığının lüçük harf ile başladığından bahsediyorsan, bilinçli bir uygulama. Sanki küçük yazınca daha rahat okunuyor gibi geliyor bana, makaleler bölümüne bakabilirsin, küçük yazıyorum genelde.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

HTML: Çok iyi
CSS: İyi
PHP: İyi
phpBB3: Çok iyi
Sürüm: phpBB 3

İleti mrjheader 04 Haz 2007 19:22

Gerçekten çok güzel bir anlatım yolu ve çok güzel bir anlatım söz konusu. Bu dikkatinizden ötürü siz sayın yöneticileri ve bu kurallara riayet eden tüm üyeleri tebrik ediyorum.
mrjheader
kullanıcı
kullanıcı

HTML: İyi
PHP: Orta
phpBB3: İyi
Sürüm: phpBB2

İleti limitsizim 24 Eyl 2007 21:22

Bende dikkat ediyruma am genelde harflere basarken hızlı yazmadan olsa gerek şu şekilde yazıyorum : ama yerine maa gibi :-) gördükce düzeltiyorum ama genede kaçırdıklarım oluyor :D
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Başlangıç
CSS: Başlangıç
PHP: Başlangıç
phpBB3: Orta
Sürüm: phpbb3

İleti ALEXIS 24 Eyl 2007 21:25

KOnu o değil, ben de sık.a ilk kelimenin ikinci harfini büyük yazıyorum, parmağımı shift'ten geç çekiyorum. Ama asıl konu klavye hataları değil.

SüReKLi bU şEKiLdE yAzAnLaR vAr.
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

İleti limitsizim 24 Eyl 2007 21:34

ALEXIS yazdı:KOnu o değil, ben de sık.a ilk kelimenin ikinci harfini büyük yazıyorum, parmağımı shift'ten geç çekiyorum. Ama asıl konu klavye hataları değil.

SüReKLi bU şEKiLdE yAzAnLaR vAr.

ALEXIS o konu benide rahasız ediyor baş harfın büyük kalanın küçük olmasının sebebi açıktır akıçılık saglanması içindir bu örneteki yazım hakkate gözü yoran bir yazı tarzı... hızlı okuma kursuna gitmiş birine normal yazı verin ve birde bu hatalı tarzda verin inanın o bile takıla bilir bu yazı tarzında çünkü akıçılık yok... :!: :D
limitsizim
genel yetkili
genel yetkili

Kullanıcı avatarı

HTML: Başlangıç
Sürüm: phpbb3

İleti ALEXIS 04 Ekm 2007 23:54

Resim
ALEXIS
yönetici
yönetici

Kullanıcı avatarı

İleti Devrim 05 Ekm 2007 11:24

Biz de Türkçenin yazımı hakkında son ama son derece katıyız panumuzda. Panomuz? Davulanahtari.com... Evet, ilk başta komik görünüyor ama pano sonuçta; orada işimiz yazı ile... Ve üzülüyorum gördüğüm yazı biçimlerine. Hadi biçimi geçtim ifade sorunu var gençlerimizde. N'olacak bilmiyorum...

Üyelerimizden birinin aracılığıyla hassasiyetimiz TDK'nın ilgisini çekmiş. İlerleyen günlerde bir temasımız olacak TDK ile ama ne için tam bilemiyorum...

Bu arada izniniz olursa, kaynak site/siteleri belirtmek kaydıyla buradaki güzel ifadeleri aldım, resim dosyalarını da...
Devrim
kullanıcı
kullanıcı

İsim: Devrim BABACAN
HTML: İyi
Sürüm: PhpBB3.0.7-PL1

Önceki

Site Kullanımı

Kimler çevrimiçi